D10DB0R2A5PX
D10DB0R2A5PX Knowles Dielectric Labs
SLC-Capacitors-Catalog.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: SLC
Packaging: Tray
Tolerance: ±0.05pF
Features: Bonding Mountable
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: DB
Size / Dimension: 0.010" L x 0.010" W (0.25mm x 0.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 0.2 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D10DB0R2A5PX Knowles Dielectric Labs
Description: SLC, Packaging: Tray, Tolerance: ±0.05pF, Features: Bonding Mountable, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: DB, Size / Dimension: 0.010" L x 0.010" W (0.25mm x 0.25mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 0.2 pF.