D12BV101K1BX
D12BV101K1BX Knowles Dielectric Labs
Border-Cap.aspx
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Speciality Ceramic Capacitors 100PF 100V 10%
auf Bestellung 1100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D12BV101K1BX Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 100PF 100V BV SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: Bonding Mountable, Single Layer, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: BV, Size / Dimension: 0.012" L x 0.012" W (0.31mm x 0.31mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
D12BV101K1BX D12BV101K1BX Hersteller : Knowles Dielectric Labs Border-Cap.aspx Description: CAP CER 100PF 100V BV SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: Bonding Mountable, Single Layer
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: BV
Size / Dimension: 0.012" L x 0.012" W (0.31mm x 0.31mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF