D12CD0R2A5PX Knowles Dielectric Labs
Dicap
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: SLC
Tolerance: ±0.05pF
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: CD
Size / Dimension: 0.015" L x 0.012" W (0.38mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Height - Seated (Max): 0.005" (0.13mm)
Thickness (Max): 0.005" (0.13mm)
Capacitance: 0.2 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D12CD0R2A5PX Knowles Dielectric Labs
Description: SLC, Tolerance: ±0.05pF, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: CD, Size / Dimension: 0.015" L x 0.012" W (0.38mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Height - Seated (Max): 0.005" (0.13mm), Thickness (Max): 0.005" (0.13mm), Capacitance: 0.2 pF.