D15BU101M5PX
D15BU101M5PX Knowles Dielectric Labs
MLC_SLC_Cap_Cat.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 100PF 50V 0201
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Features: Bonding Mountable, Gold Flash Termination, Single Layer
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.020" L x 0.015" W (0.51mm x 0.38mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.005" (0.13mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
auf Bestellung 1700 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D15BU101M5PX Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 100PF 50V 0201, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Features: Bonding Mountable, Gold Flash Termination, Single Layer, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.020" L x 0.015" W (0.51mm x 0.38mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.005" (0.13mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 pF.