D20BJ470K1BX
D20BJ470K1BX Knowles Dielectric Labs
Border-Cap.aspx
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 47PF 100V BJ 0202
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: Bonding Mountable
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0202 (0505 Metric)
Temperature Coefficient: BJ
Size / Dimension: 0.020" L x 0.020" W (0.51mm x 0.51mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 47 pF
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D20BJ470K1BX Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 47PF 100V BJ 0202, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: Bonding Mountable, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0202 (0505 Metric), Temperature Coefficient: BJ, Size / Dimension: 0.020" L x 0.020" W (0.51mm x 0.51mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 47 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
D20BJ470K1BX Hersteller : Knowles Dielectric Labs Border-Cap.aspx Speciality Ceramic Capacitors Capacitor, Single Sided, Border Cap, 47 pF, 0.020" x 0.020", 100 V