D20BN820K1BX
D20BN820K1BX Knowles Dielectric Labs
Border-Cap.aspx
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 82PF 100V BN 0202
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: Bonding Mountable
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0202 (0505 Metric)
Temperature Coefficient: BN
Size / Dimension: 0.020" L x 0.020" W (0.51mm x 0.51mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 82 pF
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D20BN820K1BX Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 82PF 100V BN 0202, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: Bonding Mountable, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0202 (0505 Metric), Temperature Coefficient: BN, Size / Dimension: 0.020" L x 0.020" W (0.51mm x 0.51mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 82 pF.
Weitere Produktangebote D20BN820K1BX
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
D20BN820K1BX D20BN820K1BX Hersteller : Knowles Dielectric Labs Di_Cap_data_sheet_022818.pdf Speciality Ceramic Capacitors 82PF 100V 10% 0202