D20CD0R5B1EX
D20CD0R5B1EX Knowles Dielectric Labs
SLC-Capacitors-Catalog.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: SLC
Tolerance: ±0.1pF
Features: Bonding Mountable
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: CD
Size / Dimension: 0.020" L x 0.020" W (0.51mm x 0.51mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.007" (0.18mm)
Capacitance: 0.5 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D20CD0R5B1EX Knowles Dielectric Labs
Description: SLC, Tolerance: ±0.1pF, Features: Bonding Mountable, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: CD, Size / Dimension: 0.020" L x 0.020" W (0.51mm x 0.51mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.007" (0.18mm), Capacitance: 0.5 pF.