D20DB1R0J5PX
D20DB1R0J5PX Knowles Dielectric Labs
SLC-Capacitors-Catalog.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: SLC
Packaging: Tray
Tolerance: ±5%
Features: Bonding Mountable
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0202 (0505 Metric)
Temperature Coefficient: DB
Size / Dimension: 0.020" L x 0.020" W (0.51mm x 0.51mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 1 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D20DB1R0J5PX Knowles Dielectric Labs
Description: SLC, Packaging: Tray, Tolerance: ±5%, Features: Bonding Mountable, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0202 (0505 Metric), Temperature Coefficient: DB, Size / Dimension: 0.020" L x 0.020" W (0.51mm x 0.51mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 1 pF.