D20UX431MCBX
D20UX431MCBX Knowles Dielectric Labs
SLC_Capacitors_Catalog-1864595.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Speciality Ceramic Capacitors Di-Cap Single Layer Capacitors
auf Bestellung 1600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D20UX431MCBX Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 430PF 16V UX 0202, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Features: Bonding Mountable, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0202 (0505 Metric), Temperature Coefficient: UX, Size / Dimension: 0.020" L x 0.020" W (0.51mm x 0.51mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 430 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
D20UX431MCBX D20UX431MCBX Hersteller : Knowles Dielectric Labs Border-Cap.aspx Description: CAP CER 430PF 16V UX 0202
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Features: Bonding Mountable
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0202 (0505 Metric)
Temperature Coefficient: UX
Size / Dimension: 0.020" L x 0.020" W (0.51mm x 0.51mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 430 pF