D25BD100M1BX
D25BD100M1BX Knowles Dielectric Labs
Border-Cap.aspx
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 10PF 100V BD SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Features: Bonding Mountable, Single Layer
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: BD
Size / Dimension: 0.025" L x 0.025" W (0.64mm x 0.64mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D25BD100M1BX Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 10PF 100V BD SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Features: Bonding Mountable, Single Layer, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: BD, Size / Dimension: 0.025" L x 0.025" W (0.64mm x 0.64mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 pF.