D25BE330K5PX
D25BE330K5PX Knowles Dielectric Labs
SLC-Capacitors-Catalog.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: SL
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: Bonding Mountable
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: BE
Size / Dimension: 0.030" L x 0.025" W (0.76mm x 0.64mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.005" (0.13mm)
Capacitance: 33 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D25BE330K5PX Knowles Dielectric Labs
Description: SL, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: Bonding Mountable, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: BE, Size / Dimension: 0.030" L x 0.025" W (0.76mm x 0.64mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.005" (0.13mm), Capacitance: 33 pF.