D25BN101K1PX Knowles Dielectric Labs
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: SL
Tolerance: ±10%
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: BN
Size / Dimension: 0.030" L x 0.025" W (0.76mm x 0.64mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.007" (0.18mm)
Capacitance: 100 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D25BN101K1PX Knowles Dielectric Labs
Description: SL, Tolerance: ±10%, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: BN, Size / Dimension: 0.030" L x 0.025" W (0.76mm x 0.64mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.007" (0.18mm), Capacitance: 100 pF.