D25BN121K1EX
D25BN121K1EX Knowles Dielectric Labs
Border-Cap.aspx
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 120PF 100V BN SMD
Tolerance: ±10%
Features: Bonding Mountable
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: BN
Size / Dimension: 0.025" L x 0.025" W (0.64mm x 0.64mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 120 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D25BN121K1EX Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 120PF 100V BN SMD, Tolerance: ±10%, Features: Bonding Mountable, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: BN, Size / Dimension: 0.025" L x 0.025" W (0.64mm x 0.64mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 120 pF.
Weitere Produktangebote D25BN121K1EX
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
D25BN121K1EX Hersteller : Knowles Dielectric Labs KNO_SLC_Capacitors_Catalog_5_22_sm_1__1_-3223577.pdf Speciality Ceramic Capacitors Capacitor, Double Sided Border Cap, 120 pF, 0.025" x 0.025", 100V