D25BT101K1BX
D25BT101K1BX Knowles Dielectric Labs
Border-Cap.aspx
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 100PF 100V SMD
Tolerance: ±10%
Features: Bonding Mountable
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: BT
Size / Dimension: 0.025" L x 0.025" W (0.64mm x 0.64mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 100 pF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D25BT101K1BX Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 100PF 100V SMD, Tolerance: ±10%, Features: Bonding Mountable, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: BT, Size / Dimension: 0.025" L x 0.025" W (0.64mm x 0.64mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 100 pF.
Weitere Produktangebote D25BT101K1BX
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
D25BT101K1BX Hersteller : Knowles Dielectric Labs Border-Cap.aspx Speciality Ceramic Capacitors Capacitor, Single Sided Border, 100 pF, 0.025" x 0.025", 100 V