D25BV471J5PX
D25BV471J5PX Knowles Dielectric Labs
SLC-Capacitors-Catalog.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: SLC
Tolerance: ±5%
Features: Bonding Mountable
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: BV
Size / Dimension: 0.030" L x 0.025" W (0.76mm x 0.64mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.005" (0.13mm)
Capacitance: 470 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D25BV471J5PX Knowles Dielectric Labs
Description: SLC, Tolerance: ±5%, Features: Bonding Mountable, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: BV, Size / Dimension: 0.030" L x 0.025" W (0.76mm x 0.64mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.005" (0.13mm), Capacitance: 470 pF.