D25BV471K5PX Knowles Dielectric Labs
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: SLC
Tolerance: ±10%
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: BV
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.005" (0.13mm)
Capacitance: 470 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D25BV471K5PX Knowles Dielectric Labs
Description: SLC, Tolerance: ±10%, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: BV, Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.005" (0.13mm), Capacitance: 470 pF.