Produkte > EBM-PAPST INC. > D2E097-CB11-26
D2E097-CB11-26
D2E097-CB11-26 ebm-papst Inc.
D2E097.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN BLWR CENT 144X140MM 115VAC
Packaging: Bulk
Power (Watts): 43.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular - 144mm L x 137mm H (97mm Dia)
Bearing Type: Ball
Air Flow: 120.0 CFM (3.36m³/min)
Width: 140.0mm
Weight: 2.7 lbs (1.2 kg)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Blower, Centrifugal
Noise: 47.0dB(A)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D2E097-CB11-26 ebm-papst Inc.
Description: FAN BLWR CENT 144X140MM 115VAC, Packaging: Bulk, Power (Watts): 43.00W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular - 144mm L x 137mm H (97mm Dia), Bearing Type: Ball, Air Flow: 120.0 CFM (3.36m³/min), Width: 140.0mm, Weight: 2.7 lbs (1.2 kg), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Blower, Centrifugal, Noise: 47.0dB(A).