Produkte > EBM-PAPST INC. > D2E133-DB21-46
D2E133-DB21-46 ebm-papst Inc.
Catalog_Compactfans_US_en.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN BLWR CENT 204X270MM 115VAC
Power (Watts): 195W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular - 204mm L x 213mm H (133mm Dia)
Bearing Type: Ball
Air Flow: 420.0 CFM (11.76m³/min)
Width: 270.0mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Blower, Centrifugal
Noise: 55.0dB(A)
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D2E133-DB21-46 ebm-papst Inc.
Description: FAN BLWR CENT 204X270MM 115VAC, Power (Watts): 195W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular - 204mm L x 213mm H (133mm Dia), Bearing Type: Ball, Air Flow: 420.0 CFM (11.76m³/min), Width: 270.0mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Blower, Centrifugal, Noise: 55.0dB(A), Part Status: Obsolete.