Produkte > EBM-PAPST INC. > D2E146-HR25-13
D2E146-HR25-13
D2E146-HR25-13 ebm-papst Inc.
D2E146.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN BLWR CENT 220X178MM 115VAC
Power (Watts): 83.0W ~ 192W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 220mm L x 216mm H (146mm Dia)
Air Flow: 152.0 ~ 350.0 CFM (4.26 ~ 9.80m³/min)
Width: 178.0mm
Termination: 6 Position Rectangular Connector
Approval Agency: CE, VDE
Fan Type: Blower, Centrifugal
Noise: 33 ~ 52dB(A)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D2E146-HR25-13 ebm-papst Inc.
Description: FAN BLWR CENT 220X178MM 115VAC, Power (Watts): 83.0W ~ 192W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 220mm L x 216mm H (146mm Dia), Air Flow: 152.0 ~ 350.0 CFM (4.26 ~ 9.80m³/min), Width: 178.0mm, Termination: 6 Position Rectangular Connector, Approval Agency: CE, VDE, Fan Type: Blower, Centrifugal, Noise: 33 ~ 52dB(A).