D30BJ101K1BX
D30BJ101K1BX Knowles Dielectric Labs
Border-Cap.aspx
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 100PF 100V BJ SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: Bonding Mountable
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: BJ
Size / Dimension: 0.030" L x 0.030" W (0.76mm x 0.76mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 100 pF
auf Bestellung 2300 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D30BJ101K1BX Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 100PF 100V BJ SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: Bonding Mountable, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: BJ, Size / Dimension: 0.030" L x 0.030" W (0.76mm x 0.76mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 100 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
D30BJ101K1BX Hersteller : Knowles Dielectric Labs Border-Cap.aspx Speciality Ceramic Capacitors 100PF 100V 10%