D30UX102MCBX
D30UX102MCBX Knowles Dielectric Labs
Border-Cap.aspx
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 1000PF 16V UX SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Features: Bonding Mountable, Single Layer
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: UX
Size / Dimension: 0.030" L x 0.030" W (0.76mm x 0.76mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D30UX102MCBX Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 1000PF 16V UX SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Features: Bonding Mountable, Single Layer, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: UX, Size / Dimension: 0.030" L x 0.030" W (0.76mm x 0.76mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Weitere Produktangebote D30UX102MCBX
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
D30UX102MCBX D30UX102MCBX Hersteller : Knowles Dielectric Labs SLC_Capacitors_Catalog-1864578.pdf Speciality Ceramic Capacitors 1000pF 20% Single Layer Cap