D35BE680K1EX
D35BE680K1EX Knowles Dielectric Labs
Border-Cap.aspx
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 68PF 100V SMD
Tolerance: ±10%
Features: Bonding Mountable
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: BE
Size / Dimension: 0.035" L x 0.035" W (0.89mm x 0.89mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 68 pF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D35BE680K1EX Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 68PF 100V SMD, Tolerance: ±10%, Features: Bonding Mountable, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: BE, Size / Dimension: 0.035" L x 0.035" W (0.89mm x 0.89mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 68 pF.