D35BV561K1EX
D35BV561K1EX Knowles Dielectric Labs
SLC-Capacitors-Catalog.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: SLC
Tolerance: ±10%
Features: Bonding Mountable
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: BV
Size / Dimension: 0.040" L x 0.035" W (1.02mm x 0.89mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.007" (0.18mm)
Capacitance: 560 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D35BV561K1EX Knowles Dielectric Labs
Description: SLC, Tolerance: ±10%, Features: Bonding Mountable, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: BV, Size / Dimension: 0.040" L x 0.035" W (1.02mm x 0.89mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.007" (0.18mm), Capacitance: 560 pF.