D35BV621K1BX
D35BV621K1BX Knowles Dielectric Labs
Border-Cap.aspx
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 620PF 100V BV SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: Bonding Mountable
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: BV
Size / Dimension: 0.035" L x 0.035" W (0.89mm x 0.89mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Part Status: Active
Capacitance: 620 pF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D35BV621K1BX Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 620PF 100V BV SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: Bonding Mountable, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: BV, Size / Dimension: 0.035" L x 0.035" W (0.89mm x 0.89mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Part Status: Active, Capacitance: 620 pF.