D40BN301K1EX
D40BN301K1EX Knowles Dielectric Labs
BorderCapaspx.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: HI-Q CERAMICS
Tolerance: ±10%
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0404 (1010 Metric)
Temperature Coefficient: BN
Size / Dimension: 0.040" L x 0.040" W (1.02mm x 1.02mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.004" (0.11mm)
Capacitance: 300 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D40BN301K1EX Knowles Dielectric Labs
Description: HI-Q CERAMICS, Tolerance: ±10%, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0404 (1010 Metric), Temperature Coefficient: BN, Size / Dimension: 0.040" L x 0.040" W (1.02mm x 1.02mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.004" (0.11mm), Capacitance: 300 pF.