D50BD680K1EX
D50BD680K1EX Knowles Dielectric Labs
KNO-SLC_Capacitors_Catalog_R7-2.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: HI-Q CERAMICS
Tolerance: ±10%
Features: Bonding Mountable
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: BD
Size / Dimension: 0.060" L x 0.050" W (1.52mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.009" (0.23mm)
Capacitance: 68 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D50BD680K1EX Knowles Dielectric Labs
Description: HI-Q CERAMICS, Tolerance: ±10%, Features: Bonding Mountable, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: BD, Size / Dimension: 0.060" L x 0.050" W (1.52mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.009" (0.23mm), Capacitance: 68 pF.