D50BN471K1EX
D50BN471K1EX Knowles Dielectric Labs
Border-Cap.aspx
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 470PF 100V BN SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: Bonding Mountable
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: BN
Size / Dimension: 0.050" L x 0.050" W (1.27mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 470 pF
auf Bestellung 2300 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D50BN471K1EX Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 470PF 100V BN SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: Bonding Mountable, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: BN, Size / Dimension: 0.050" L x 0.050" W (1.27mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 470 pF.
Weitere Produktangebote D50BN471K1EX
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
D50BN471K1EX D50BN471K1EX Hersteller : Knowles Dielectric Labs Di_Cap_data_sheet_022818-1380879.pdf Speciality Ceramic Capacitors 470PF 100V 10%