D50BV102M1EX
D50BV102M1EX Knowles Dielectric Labs
Dicap
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Speciality Ceramic Capacitors BORDER CAP
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D50BV102M1EX Knowles Dielectric Labs
Description: SLC, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: BV, Size / Dimension: 0.060" L x 0.050" W (1.52mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.009" (0.23mm), Capacitance: 1000 pF.
Weitere Produktangebote D50BV102M1EX
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
D50BV102M1EX D50BV102M1EX Hersteller : Knowles Dielectric Labs Dicap Description: SLC
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: BV
Size / Dimension: 0.060" L x 0.050" W (1.52mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.009" (0.23mm)
Capacitance: 1000 pF