D70BJ331Z1PX
D70BJ331Z1PX Knowles Dielectric Labs
Dicap
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: HI-Q CERAMICS
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: BJ
Size / Dimension: 0.070" L x 0.070" W (1.78mm x 1.78mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.009" (0.23mm)
Capacitance: 330 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D70BJ331Z1PX Knowles Dielectric Labs
Description: HI-Q CERAMICS, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: BJ, Size / Dimension: 0.070" L x 0.070" W (1.78mm x 1.78mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.009" (0.23mm), Capacitance: 330 pF.