Produkte > PELONIS TECHNOLOGIES > D8025H24BPLB1-7
D8025H24BPLB1-7
D8025H24BPLB1-7 Pelonis Technologies
8025-7.pdf
Hersteller: Pelonis Technologies
Description: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3000 RPM
Air Flow: 39.3 CFM (1.12m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 32.1dB(A)
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.4 W
auf Bestellung 150 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D8025H24BPLB1-7 Pelonis Technologies
Description: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Constant Speed, Inrush Protection, Locked Rotor Protection, Polarity Protection, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3000 RPM, Air Flow: 39.3 CFM (1.12m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 32.1dB(A), Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.4 W.