D83W4010M01H
D83W4010M01H Cornell Dubilier - CDE
D8.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 10uF 3% 400V
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D83W4010M01H Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 10UF 3% 400VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±3%, Features: Long Life, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: Wire Leads, Voltage Rating - AC: 400V, Height - Seated (Max): 3.620" (91.95mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Size / Dimension: 1.580" Dia (40.13mm).
Weitere Produktangebote D83W4010M01H
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
D83W4010M01H D83W4010M01H Hersteller : Cornell Dubilier Knowles D8.pdf Description: CAP FILM 10UF 3% 400VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±3%
Features: Long Life
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: Wire Leads
Voltage Rating - AC: 400V
Height - Seated (Max): 3.620" (91.95mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Size / Dimension: 1.580" Dia (40.13mm)