Produkte > LAIRD THERMAL SYSTEMS > DA-014-12-02-00-00
DA-014-12-02-00-00
DA-014-12-02-00-00 Laird Thermal Systems
DA-014-12-02-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Laird Thermal Systems
Thermoelectric Assemblies 12W 1.8A 44degC
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DA-014-12-02-00-00 Laird Thermal Systems
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 12W, Packaging: Box, Weight: 0.441 lb (200.03 g), Dimensions - Overall: 60mm L x 40mm W x 53mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 44°C, Power - Input: 22 W, Heat Transfer Type: Direct to Air, Power - Cooling: 12 W, Fan Location: Warm Side, Part Status: Active, Current: 1.8 A, Voltage: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DA-014-12-02-00-00 DA-014-12-02-00-00 Hersteller : Tark Thermal Solutions DA_014_12_02_LTS_datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly, Direct-to-Air, 12W, 2.36x1.57x2.17 in
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DA-014-12-02-00-00 DA-014-12-02-00-00 Hersteller : Tark Thermal Solutions DA-014-12-02-LTS-datasheet.pdf Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 12W
Packaging: Box
Weight: 0.441 lb (200.03 g)
Dimensions - Overall: 60mm L x 40mm W x 53mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 44°C
Power - Input: 22 W
Heat Transfer Type: Direct to Air
Power - Cooling: 12 W
Fan Location: Warm Side
Part Status: Active
Current: 1.8 A
Voltage: 12 V