Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > DA-020-12-02-00-00
DA-020-12-02-00-00
DA-020-12-02-00-00 Tark Thermal Solutions
DA-020-12-02-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 19W
Packaging: Box
Weight: 1.3 lbs (589.7 g)
Dimensions - Overall: 97mm L x 65mm W x 82mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 44°C
Power - Input: 32 W
Heat Transfer Type: Direct to Air
Power - Cooling: 19 W
Fan Location: Warm Side
Part Status: Active
Current: 2.7 A
Voltage: 12 V
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DA-020-12-02-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 19W, Packaging: Box, Weight: 1.3 lbs (589.7 g), Dimensions - Overall: 97mm L x 65mm W x 82mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 44°C, Power - Input: 32 W, Heat Transfer Type: Direct to Air, Power - Cooling: 19 W, Fan Location: Warm Side, Part Status: Active, Current: 2.7 A, Voltage: 12 V.
Weitere Produktangebote DA-020-12-02-00-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DA-020-12-02-00-00 DA-020-12-02-00-00 Hersteller : Tark Thermal Solutions DA_020_12_02_LTS_datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Heat Exchanger for Medical Equipment/Instrumentation, 19W, 3.9x2.56x3.23 Inch