Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > DA-024-12-02-00-00
DA-024-12-02-00-00
DA-024-12-02-00-00 Tark Thermal Solutions
DA_024_12_02_LTS_datasheet.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly, Direct-to-Air, 24W, 3.15x2.36x2.64 in
auf Bestellung 3 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DA-024-12-02-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 24W, Packaging: Box, Weight: 0.661 lb (299.82 g), Dimensions - Overall: 80mm L x 60mm W x 69mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 48°C, Power - Input: 29 W, Heat Transfer Type: Direct to Air, Power - Cooling: 24 W, Fan Location: Warm Side, Current: 2.4 A, Voltage: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DA-024-12-02-00-00 DA-024-12-02-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems DA-024-12-02-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies 24W 2.4A 48degC
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DA-024-12-02-00-00 DA-024-12-02-00-00 Hersteller : Tark Thermal Solutions DA-024-12-02-LTS-datasheet.pdf Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 24W
Packaging: Box
Weight: 0.661 lb (299.82 g)
Dimensions - Overall: 80mm L x 60mm W x 69mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 48°C
Power - Input: 29 W
Heat Transfer Type: Direct to Air
Power - Cooling: 24 W
Fan Location: Warm Side
Current: 2.4 A
Voltage: 12 V