Produkte > LAIRD THERMAL SYSTEMS, INC. > DA-024-24-02-00-00
DA-024-24-02-00-00
DA-024-24-02-00-00 Laird Thermal Systems, Inc.
DA-024-24-02.pdf
Hersteller: Laird Thermal Systems, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 24W
Packaging: Bulk
Weight: 0.661 lb (299.82 g)
Dimensions - Overall: 80mm L x 60mm W x 76.3mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 48°C
Power - Input: 48 W
Heat Transfer Type: Direct to Air
Power - Cooling: 24 W
Fan Location: Warm Side
Current: 2 A
Voltage: 24 V
auf Bestellung 24 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DA-024-24-02-00-00 Laird Thermal Systems, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 24W, Packaging: Bulk, Weight: 0.661 lb (299.82 g), Dimensions - Overall: 80mm L x 60mm W x 76.3mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 48°C, Power - Input: 48 W, Heat Transfer Type: Direct to Air, Power - Cooling: 24 W, Fan Location: Warm Side, Current: 2 A, Voltage: 24 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DA-024-24-02-00-00 DA-024-24-02-00-00 Hersteller : Tark Thermal Solutions DA_024_24_02_LTS_datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly, Direct-to-Air, 24W, 3.15x2.36x2.64 in