Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > DA-025-12-02-00-00
DA-025-12-02-00-00
DA-025-12-02-00-00 Tark Thermal Solutions
DA-025-12-02-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 25W
Packaging: Bulk
Weight: 1.8 lbs (816.5 g)
Dimensions - Overall: 97mm L x 65mm W x 67.5mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 45°C
Power - Input: 30 W
Heat Transfer Type: Direct to Air
Power - Cooling: 25 W
Fan Location: Warm Side
Current: 2.5 A
Voltage: 12 V
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DA-025-12-02-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 25W, Packaging: Bulk, Weight: 1.8 lbs (816.5 g), Dimensions - Overall: 97mm L x 65mm W x 67.5mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 45°C, Power - Input: 30 W, Heat Transfer Type: Direct to Air, Power - Cooling: 25 W, Fan Location: Warm Side, Current: 2.5 A, Voltage: 12 V.