Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > DA-033-12-02-00-00
DA-033-12-02-00-00
DA-033-12-02-00-00 Tark Thermal Solutions
DA-033-12-02-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 32W
Packaging: Box
Weight: 1.2 lbs (544.3 g)
Dimensions - Overall: 99mm L x 66mm W x 81.5mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 45°C
Power - Input: 37.2 W
Heat Transfer Type: Direct to Air
Power - Cooling: 32 W
Fan Location: Warm Side
Current: 3.1 A
Voltage: 12 V
auf Bestellung 35 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DA-033-12-02-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 32W, Packaging: Box, Weight: 1.2 lbs (544.3 g), Dimensions - Overall: 99mm L x 66mm W x 81.5mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 45°C, Power - Input: 37.2 W, Heat Transfer Type: Direct to Air, Power - Cooling: 32 W, Fan Location: Warm Side, Current: 3.1 A, Voltage: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DA-033-12-02-00-00 DA-033-12-02-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems DA-033-12-02-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies DA Tunnel Series 32W 81.5x65mm
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 101-105 Tag (e)
Anzahl Preis
DA-033-12-02-00-00 DA-033-12-02-00-00 Hersteller : Tark Thermal Solutions DA_033_12_02_LTS_datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Heat Exchanger for Medical Equipment/Instrumentation, 32W, 3.9x2.6x3.23 Inch