Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > DA-034-12-02-00-00
DA-034-12-02-00-00
DA-034-12-02-00-00 Tark Thermal Solutions
DA-034-12-02-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 34W
Packaging: Box
Weight: 1.1 lbs (499.0 g)
Dimensions - Overall: 100mm L x 80mm W x 72mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 46°C
Power - Input: 31 W
Heat Transfer Type: Direct to Air
Power - Cooling: 34 W
Fan Location: Warm Side
Current: 2.6 A
Voltage: 12 V
auf Bestellung 12 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DA-034-12-02-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 34W, Packaging: Box, Weight: 1.1 lbs (499.0 g), Dimensions - Overall: 100mm L x 80mm W x 72mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 46°C, Power - Input: 31 W, Heat Transfer Type: Direct to Air, Power - Cooling: 34 W, Fan Location: Warm Side, Current: 2.6 A, Voltage: 12 V.
Weitere Produktangebote DA-034-12-02-00-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DA-034-12-02-00-00 DA-034-12-02-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems DA-034-12-02-datasheet-1714369.pdf Thermoelectric Assemblies 34W 2.6A 46degC