Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > DA-075-12-02-00-00
DA-075-12-02-00-00
DA-075-12-02-00-00 Tark Thermal Solutions
DA_075_12_02_LTS_datasheet.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly, Direct-to-Air, 71W, 9.06x4.8x3.39 in
auf Bestellung 4 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DA-075-12-02-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 71W, Packaging: Box, Weight: 3.8 lbs (1.7 kg), Dimensions - Overall: 230mm L x 122mm W x 86mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 49°C, Power - Input: 86 W, Heat Transfer Type: Direct to Air, Power - Cooling: 71 W, Fan Location: Warm Side, Current: 7.2 A, Voltage: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DA-075-12-02-00-00 DA-075-12-02-00-00 Hersteller : Tark Thermal Solutions DA-075-12-02-LTS-datasheet.pdf Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 71W
Packaging: Box
Weight: 3.8 lbs (1.7 kg)
Dimensions - Overall: 230mm L x 122mm W x 86mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 49°C
Power - Input: 86 W
Heat Transfer Type: Direct to Air
Power - Cooling: 71 W
Fan Location: Warm Side
Current: 7.2 A
Voltage: 12 V
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DA-075-12-02-00-00 DA-075-12-02-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems DA-075-12-02-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies 71W 7.2A 49degC