Produkte > LAIRD THERMAL SYSTEMS > DA-135-24-02-00-00
DA-135-24-02-00-00
DA-135-24-02-00-00 Laird Thermal Systems
DA-135-24-02-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Laird Thermal Systems
Thermoelectric Assemblies 135W 6.9A 42degC
auf Bestellung 3 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DA-135-24-02-00-00 Laird Thermal Systems
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 135W, Packaging: Box, Weight: 6.4 lbs (2.9 kg), Dimensions - Overall: 300mm L x 152mm W x 94mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 42°C, Power - Input: 166 W, Heat Transfer Type: Direct to Air, Power - Cooling: 135 W, Fan Location: Warm Side, Part Status: Active, Current: 6.9 A, Voltage: 24 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DA-135-24-02-00-00 DA-135-24-02-00-00 Hersteller : Tark Thermal Solutions DA-135-24-02-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly, Direct-to-Air, 135W, 11.81x5.98x3.7 in
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DA-135-24-02-00-00 DA-135-24-02-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems, Inc. DA-135-24-02-LTS-datasheet.pdf Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 135W
Packaging: Box
Weight: 6.4 lbs (2.9 kg)
Dimensions - Overall: 300mm L x 152mm W x 94mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 42°C
Power - Input: 166 W
Heat Transfer Type: Direct to Air
Power - Cooling: 135 W
Fan Location: Warm Side
Part Status: Active
Current: 6.9 A
Voltage: 24 V