Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > DA-160-24-02-00-00
DA-160-24-02-00-00
DA-160-24-02-00-00 Tark Thermal Solutions
DA-160-24-02-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly, Direct-to-Air, 160W, 11.81x5.98x3.94 in
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DA-160-24-02-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 160W, Packaging: Box, Weight: 7.7 lbs (3.5 kg), Dimensions - Overall: 300mm L x 152mm W x 100mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 46°C, Power - Input: 178 W, Heat Transfer Type: Direct to Air, Power - Cooling: 160 W, Fan Location: Warm Side, Part Status: Active, Current: 7.4 A, Voltage: 24 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DA-160-24-02-00-00 DA-160-24-02-00-00 Hersteller : Tark Thermal Solutions DA-160-24-02-LTS-datasheet.pdf Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 160W
Packaging: Box
Weight: 7.7 lbs (3.5 kg)
Dimensions - Overall: 300mm L x 152mm W x 100mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 46°C
Power - Input: 178 W
Heat Transfer Type: Direct to Air
Power - Cooling: 160 W
Fan Location: Warm Side
Part Status: Active
Current: 7.4 A
Voltage: 24 V