Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > DAC035-12-02-00-00
DAC035-12-02-00-00
DAC035-12-02-00-00 Tark Thermal Solutions
DAC_035_12_02_LTS_datasheet.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly, Direct-Air Convection for Cold Temp, 6.3x4.8 in
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DAC035-12-02-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 31W, Packaging: Box, Weight: 2.6 lbs (1.2 kg), Dimensions - Overall: 160mm L x 122mm W x 91mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 54°C, Power - Input: 58 W, Heat Transfer Type: Direct to Air, Power - Cooling: 31 W, Fan Location: Warm Side, Part Status: Active, Current: 4.8 A, Voltage: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DAC035-12-02-00-00 DAC035-12-02-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems DAC-035-12-02-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies 31W 4.8A 54degC
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DAC035-12-02-00-00 DAC035-12-02-00-00 Hersteller : Tark Thermal Solutions DAC-035-12-02-LTS-datasheet.pdf Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 31W
Packaging: Box
Weight: 2.6 lbs (1.2 kg)
Dimensions - Overall: 160mm L x 122mm W x 91mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 54°C
Power - Input: 58 W
Heat Transfer Type: Direct to Air
Power - Cooling: 31 W
Fan Location: Warm Side
Part Status: Active
Current: 4.8 A
Voltage: 12 V