Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > DAC060-24-02-00-00
DAC060-24-02-00-00
DAC060-24-02-00-00 Tark Thermal Solutions
DAC_060_24_02_LTS_datasheet.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly, Direct-Air Convection for Cold Temp, 9.06x4.8 in
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details DAC060-24-02-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 58W, Packaging: Box, Weight: 4.0 lbs (1.8 kg), Dimensions - Overall: 230mm L x 122mm W x 91mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 48°C, Power - Input: 110 W, Heat Transfer Type: Direct to Air, Power - Cooling: 58 W, Fan Location: Warm Side, Part Status: Active, Current: 4.6 A, Voltage: 24 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DAC060-24-02-00-00 DAC060-24-02-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems, Inc. DAC-060-24-02-LTS-datasheet.pdf Description: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 58W
Packaging: Box
Weight: 4.0 lbs (1.8 kg)
Dimensions - Overall: 230mm L x 122mm W x 91mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 48°C
Power - Input: 110 W
Heat Transfer Type: Direct to Air
Power - Cooling: 58 W
Fan Location: Warm Side
Part Status: Active
Current: 4.6 A
Voltage: 24 V
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DAC060-24-02-00-00 DAC060-24-02-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems DAC-060-24-02-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies 58W 4.6A 48degC