Produkte > ERP > DAL50W-0850-56-T
DAL50W-0850-56-T
DAL50W-0850-56-T ERP
dal_series_datasheet.pdf
Hersteller: ERP
LED Power Supplies 120 to 277 Vac, 90% efficiency, Rectangular Aluminum Case, DALI2, 1-100% dimming range, 50 W max, Programmable 425 to 850 mA Iout, 56 V max Vout (Draco5 internal ERP code name), Constant Current Class 2 LED Driver
auf Bestellung 87 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DAL50W-0850-56-T ERP
Description: PROGRAMMABLE CC LED DRIVER, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.21" L x 1.20" W x 0.81" H (132.2mm x 30.6mm x 20.7mm), Voltage - Output: 38 ~ 56V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CB, CE, cULus, ENEC, FCC, Ratings: IP20, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 850mA, Dimming: DALI, Voltage - Input (Min): 120VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.21" L x 1.20" W x 0.81" H (132.2mm x 30.6mm x 20.7mm)
Voltage - Output: 38 ~ 56V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CB, CE, cULus, ENEC, FCC
Ratings: IP20
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 850mA
Dimming: DALI
Voltage - Input (Min): 120VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 50 W