Produkte > CYNERGY3 > DBR72405U
DBR72405U
DBR72405U Cynergy3
cynergy3-db-ul-v4.pdf
Hersteller: Cynergy3
Reed Relays RR HV n/c 5kV 24V coil standard UL
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DBR72405U Cynergy3
Description: RELAY REED N/C 5KV 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 25.9 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Rhodium (Rh), Contact Form: SPST-NC (1 Form B), Contact Rating (Current): 3 A, Switching Voltage: 1000VAC, 1000VDC - Max, Must Release Voltage: 4 VDC, Must Operate Voltage: 20 VDC, Operate Time: 2 ms, Release Time: 3 ms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DBR72405U DBR72405U Hersteller : Sensata-Cynergy3 cynergy3-db-ul-v4.pdf Description: RELAY REED N/C 5KV 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 25.9 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Rhodium (Rh)
Contact Form: SPST-NC (1 Form B)
Contact Rating (Current): 3 A
Switching Voltage: 1000VAC, 1000VDC - Max
Must Release Voltage: 4 VDC
Must Operate Voltage: 20 VDC