Produkte > PRYSMIAN GROUP > DBRF300.41.01
DBRF300.41.01 Prysmian Group
Hersteller: Prysmian Group
Description: DBRF300 BLACK PE JACKET
Packaging: Spool
Length: 1000.0' (304.80m)
Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (PE)
Conductor Strand: Solid
Cable Group: RG-8
Cable Type: Coaxial
Jacket (Insulation) Diameter: 0.300" (7.62mm)
Shield Type: Foil, Braid
Jacket Color: Black
Part Status: Active
Impedance: 50 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DBRF300.41.01 Prysmian Group
Description: DBRF300 BLACK PE JACKET, Packaging: Spool, Length: 1000.0' (304.80m), Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (PE), Conductor Strand: Solid, Cable Group: RG-8, Cable Type: Coaxial, Jacket (Insulation) Diameter: 0.300" (7.62mm), Shield Type: Foil, Braid, Jacket Color: Black, Part Status: Active, Impedance: 50 Ohms.