Produkte > CYNERGY3 > DBT71205SU
DBT71205SU
DBT71205SU Cynergy3
DB_UL__series_2019-1826832.pdf
Hersteller: Cynergy3
Reed Relays SPST n/c 5kV Isolation 12V Coil (Spade Terminals) UL
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DBT71205SU Cynergy3
Description: RELAY REED SPST-NC 5KV 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Coil Current: 50 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Tungsten (W), Contact Form: SPST-NC (1 Form B), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 3500VAC, 3500VDC - Max, Must Release Voltage: 1.25 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 2 ms, Release Time: 3 ms.
Weitere Produktangebote DBT71205SU
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DBT71205SU Hersteller : Sensata-Cynergy3 cynergy3-db-ul-v4.pdf Description: RELAY REED SPST-NC 5KV 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Coil Current: 50 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Tungsten (W)
Contact Form: SPST-NC (1 Form B)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 3500VAC, 3500VDC - Max
Must Release Voltage: 1.25 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC