Produkte > SENSATA-CYNERGY3 > DBT72405FU
DBT72405FU
DBT72405FU Sensata-Cynergy3
cynergy3-db-ul-v4.pdf
Hersteller: Sensata-Cynergy3
Description: RELAY REED SPST-NC 5KV 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin, Wire Leads
Coil Current: 25.9 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Tungsten (W)
Contact Form: SPST-NC (1 Form B)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 3500VAC, 3500VDC - Max
Must Release Voltage: 4 VDC
Must Operate Voltage: 20 VDC
Operate Time: 2 ms
Release Time: 3 ms
Part Status: Active
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DBT72405FU Sensata-Cynergy3
Description: RELAY REED SPST-NC 5KV 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Wire Leads, Coil Current: 25.9 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Tungsten (W), Contact Form: SPST-NC (1 Form B), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 3500VAC, 3500VDC - Max, Must Release Voltage: 4 VDC, Must Operate Voltage: 20 VDC, Operate Time: 2 ms, Release Time: 3 ms, Part Status: Active.