DBT72405U Sensata-Cynergy3
cynergy3-db-ul-v4.pdf
Hersteller: Sensata-Cynergy3
Description: RELAY REED SPST-NC 5KV 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 25.9 mA
Contact Form: SPST-NC (1 Form B)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 3500VAC, 3500VDC - Max
Must Release Voltage: 4 VDC
Must Operate Voltage: 20 VDC
Part Status: Active
auf Bestellung 43 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DBT72405U Sensata-Cynergy3
Description: RELAY REED SPST-NC 5KV 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 25.9 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Tungsten (W), Contact Form: SPST-NC (1 Form B), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 3500VAC, 3500VDC - Max, Must Release Voltage: 4 VDC, Must Operate Voltage: 20 VDC, Operate Time: 2 ms, Release Time: 3 ms, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote DBT72405U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DBT72405U DBT72405U Hersteller : Cynergy3 HV73-11287.pdf Thick Film Resistors - SMD 24M ohm 1% 0.5W