DC24HDPF1P TE Connectivity Laird
ANT-DS-DC24%200115.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ GRID CAB BRKT 30"
Packaging: Bulk
Features: Cable - 762mm
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.483GHz
Applications: WiMax™
Gain: 24dBi
Termination: N Type Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Parabolic Grid
Height (Max): 24.000" (609.60mm)
Return Loss: -14dB
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
RF Family/Standard: WiFi
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DC24HDPF1P TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ GRID CAB BRKT 30", Packaging: Bulk, Features: Cable - 762mm, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.483GHz, Applications: WiMax™, Gain: 24dBi, Termination: N Type Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Parabolic Grid, Height (Max): 24.000" (609.60mm), Return Loss: -14dB, Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, RF Family/Standard: WiFi.
Weitere Produktangebote DC24HDPF1P
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DC24HDPF1P Hersteller : Laird ANT-DS-DC24%200115.pdf Antennas Grid,DC,240-30in,NM